Duchové na silnicích

16. února 2018 v 22:04 | Nitka
Nečekaně se zjeví uprostřed vozovky nebo na poslední chvíli vběhne pod kola jedoucího auta. Střetnutí nedokáže zabránit ani zkušený šofér s výbornými reflexy. Šokovaný řidič se okamžitě běží podívat, co se stalo s člověkem, kterého právě přejel. Nikoho však nenajde. a ani nemůže. Narazil totiž na silniční přízrak.


Šok v hrabství Kent

Řodoč autubusů Keith Scales o přízracích na anglických silnicích nikdy neslyšel. Ani ve snu ho nenapadlo, že se s něčím podobným osobně setká. O to větší bylo jeho překvapení, když se jednoho rána s takovým "duchem" potkal při své cestě do práce.
Jako každý den jel také 6. ledna minulého roku třiapadesátiletý šofér do zaměstnání po vozovce ve White Hillu. Cestu znal skoro už zpaměti a své auto ovládal s pověstným klidem Angličana. Dalo by se říci, že řidiče z povolání s dlouholetou praxí, jakým Keith Scales bezesporu byl, nemlže nic překvapit. Jenže když vyjížděl z jedné zatáčky ztuhla mu doslova krev v žilách. Uprostřed silníce, jen pár metrů od něho, totiž stála jakási žena. Náraz byl nevyhnutelný. Scales okamžtě zastavil a rychle vystoupil z vozu. Nikde jí však neviděl. Vyšplhal se i na násep, ale nezbylo po ní ani stopy.
Šokovaný muž volal ihned z práce na policii a vše jim řekl. Se dvěma strážci zákona se znovu vrátil na místo "nehody", avšak jejich pátrání, které pokračovalo i v okolních lesích. bylo marné. "Jsem si jistý, že ke strážce došlo. Cítil jsem náraz a kapotu auta. Nijak se střetu nesnažila vyhnout, dívala se na mě a v okamžiku kolize se dokonce usmívala," vyprávěl zděšený Scales, který ženu popsal jako zhruba třicetiletou blondýnu oblečenou do dlouhého tmavého kabát. Jediným důkazem možné srážky zůstalo rozbité zpětné zrcátko.
Teprve později se dozvěděl, že již léta se mezi místnimi lidmi vyprávějí tůzné historky o přízracích na silnicích. Jedna cestující mu v autobuse dokonce vylícila podobný zážitek. Možné vysvětlení záhady však Scalesovi nabídli až kolegové v práci. Podle nich se totiž jednalo o nešťastnici, kterou prý v White Hillu zabil před dvaceti lety její manžel. Policie ale tento případ dosud neuzavřela. Že by se tedy jednalo o ducha zemřelé, která se snaží "ze záhrobí" usvědčit vraha ?

Co si o tom myslíte vy ? Piště mi do komentů a nebo na email.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 16. února 2018 v 22:46 | Reagovat

Kdyz neco kopirujes, uved zdroj a autora. Zakladni slusnost ;) taky ti neberu tvoje texty a neuvadim je na svem blogu jako svuj vytvor ...

http://www.magazin2000.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1139%3Ame-pizrak-zpsobit-autonehodu&catid=96%3A3-2015&Itemid=17

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama